ENGIE dla biznesu


ENGIE dostosowuje proponowane rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów, niezależnie od posiadanej przez nich infrastruktury. Wspieramy klientów biznesowych we wdrażaniu wysokowydajnych i proekologicznych rozwiązań w budynkach biurowych, magazynowych i przemysłowych. Przeprowadzamy audyty energetyczne, instalujemy systemy gromadzenia danych o zużyciu. Analizujemy dane i bazujemy na konkretnych przesłankach, pozwalających na skuteczną optymalizację wykorzystania energii. Nasze rekomendacje są oparte na eksperckiej wiedzy naszych specjalistów i doświadczeniu zdobytym w trakcie setek realizowanych projektów na całym świecie.

Jesteśmy specjalistami we wdrażaniu inteligentnych systemów zarządzania energią, które dostosowują jej zużycie do realnych potrzeb użytkowników i minimalizują straty. Rozwiązania te bazują na koncepcji sztucznej inteligencji, uczą się zwyczajów użytkowników i na bieżąco modyfikują parametry w zależności od potrzeb. Szczególnie dobrze sprawdzają się w budynkach, w których pomieszczenia są użytkowane w intensywny, ale nieregularny sposób.

ENGIE oferuje firmom uszyte na miarę pakiety serwisowe, dostosowane do potrzeb i oczekiwań wielu branż – banków, firm ubezpieczeniowych, centrów handlowych, dużych kompleksów biurowych, hoteli czy centrów danych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze priorytety – oszczędność, poprawę komfortu pracy i wdrażanie rozwiązań proekologicznych.