O NAS


Działalność grupy ENGIE w Polsce opiera się na rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w trzech głównych obszarach: źródła energii odnawialnej, efektywność energetyczna i technologie cyfrowe, optymalizujące koszty eksploatacji budynków. Oferta jest zaadresowana do klientów indywidualnych, samorządów oraz firm.

Postępujący rozwój technologii cyfrowych i wyzwania związane z ochroną środowiska oraz zmianami klimatycznymi gruntownie zmieniły obraz nowoczesnej energetyki. ENGIE dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy i doskonałej orientacji na rynku aktywnie uczestniczy w tym procesie. Jesteśmy liderem wprowadzania innowacyjnych narzędzi, które pozwalają naszym klientom w pełni wykorzystać potencjał nowych rozwiązań w obszarze energetyki.

Wspieramy klientów w następujących obszarach:

  •  rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną
  • projektowanie, wykonawstwo i utrzymanie infrastruktury energetycznej
  • przesył energii
  • produkcja energii odnawialnej
  • optymalizacja kosztów zużycia energii dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii cyfrowych

Łączymy kompetencje i specjalistyczną wiedzę ekspercką z zaangażowaniem, za którym stoją konkretni ludzie. Rekomendujemy zindywidualizowane, uszyte na miarę rozwiązania, które są odpowiedzią na realne problemy naszych klientów. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu, również po jego zakończeniu.

ENGIE jest aktywnym partnerem dla samorządów, inwestorów, przedsiębiorców oraz mieszkańców. Jesteśmy wiodącym uczestnikiem rynku projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Dostarczamy rozwiązania, które podnoszą jakość życia, optymalizują zużycie energii i obniżają koszty.

Jesteśmy aktywni w Polsce od ponad 20 lat. Znamy specyfikę lokalnego rynku i trudności, z jakimi zmagają się klienci. Dbamy o interesy naszych partnerów i inwestujemy w długoterminowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.