Oferty pracy

W ENGIE Services poszukujemy aktualnie: Zobacz wszystkie

W ENGIE EC serwis poszukujemy aktualnie: https://engie-ecserwis.pl/p/kariera

W ENGIE Elektromontaż, poszukujemy aktualnie  http://engie-elektromontaz.pl/oferty-pracy/

W SAR PW poszukujemy aktualnie: Specjalisty ds. Ofertowania i Obsługi formalnej https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-ofertowania-i-obslugi-formalnej,5PYFPsR9TisuGbPwpcGGIC,warszawa

W ENGIE Złotów aktualnie poszukujemy:

Specjalisty ds. sieci cieplnych w Dziale Technicznym

Miejsce pracy: Złotów ( woj. wielkopolskie)

Główne obowiązki:
Prowadzenie całości spraw związanych z przygotowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych, remontowych, konserwacyjnych i eksploatacyjnych  oraz związanych z  utrzymaniem obiektów budowlanych infrastruktury ciepłowniczej  m.in.:

  • Współudział przy opracowywaniu dokumentacji technicznej (opiniowanie, udzielanie informacji technicznych i montażowych).
  • Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji dla potrzeb udzielenia zamówienia na realizację zadania.
  • Udział w pracach komisji przetargowych.
  • Przygotowywanie dokumentów realizacyjnych ( m.in. umowy z wykonawcą, wnioski  do UM o wydanie dziennika budowy, zgłoszeń do PINB),
  • Nadzór inwestorski, koordynacja, odbiór i rozliczanie robót.
  • Monitorowanie warunków realizacji inwestycji wynikających z umów przyłączeniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, inżynieria środowiska, ciepłownictwo),
  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi związanymi z obiektem budowlanym,
  • obsługa komputera, programu Microsoft Office (Word i Excel)
  • znajomość kosztorysowania będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole przy wspólnych projektach,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • zaangażowanie, sumienność,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnym zakładzie,
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz karty MULTISPORT,
  • integracje firmowe, rodzinną atmosferę, pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą na stanowisko: Specjalisty ds. cieplnych, prosimy o przesłanie CV na adres malgorzata.grzebel@engie.com

Polityka rekrutacji ENGIE